PRODUKCE

Organizujeme produkci sportovních a kulturních akcí pro firmy, města či organizace. Zajišťujeme na klíč určitý segment produkce či celou akci na klíč.

Organizace

Váš event zajistíme nejenom technicky a odborně, ale pomůžeme vám s jeho organizací či tento aspekt akce kompletně zajistíme za vás.

Technika

Naše technika a technika našich obchodních partnerů odpovídá obvyklým standardům a máte s námi vždy jistotu, že vše splu bude komunikovat a zapadat do sebe.

Vystoupení

Díky dlouholeté působnosti na eventovém a mediálním trhu vám dokážeme pomoci s propojením s dalšími dodavateli a účinkujícími.

LED obrazovky

Ve spolupráci s našimi partnery na vaši akci zajistíme LED obrazovky libovolné velikosti a tvaru včetně odborné obsluhy a výroby unikátního obsahu na míru.

Vizuály

Pokud hledáte přípravu jednotného vizuálního stylu akce či celé serii akcí, dokážeme pro vás přirpavit návrhy všech typů tiskovin, webů, bannerů a vizualizací pro LED obrazovky.

Aplikace

Pro váš event umíme připravit mobilní aplikaci, díky které budou mít návštěvníci akce všechny důležité informace pohromadě. Přes naší aplikaci můžete řešit i ticketing.

Zprodukujeme vám malou i velkou akci


naši významní či stálí klienti

Kontaktuje nás