KONFERENCE

Realizujeme kompletní i dílčí přípravu konferencí a diskusních panelů. Zajistíme pro vás videoslužby jak pro konference v online prostředí, tak pro skutečné živé eventy.

Příprava a realizace

Máme zkušenosti s přípravou eventů různých velikostí a zaměření, Rádi se zapojujeme do celého přípravného procesu, což považujeme za nejlepší cestu k úspěšné realizaci.

Spolehlivost a kvalita

Všechny kritické systémy produkce preventivně zdvojujeme, vše několikrát testujeme aby byl celkový dojem co nejlepší. Kvalita provedení je u nás samozřejmostí.

Živě a online

Dnešní svět propojuje živé eventy s virtuálním online prostředím. Žádný poměr těchto dvou světů pro nás není problémem. Rádi se připojíme k vašemu konzervativnímu i experimentálnímu pojetí.

Styl a grafika

Zachováme váš komunikační styl a vizuální vzhled ve všech aspektech videoobsahu, propagačních materiálech či cizualizacích.

Interakce a integrace

Účastníci konference mohou být zapojeni přímo do dění konference skrze otázky, hlasování či vzdálené vstupování do prezentací.

Distribuce a analytika

Vaše konference může být vysílána živě na placené či free platfromě s požností záznamu. Samozřejmostí jsou dostupná analytická data.

Zajišťujeme živé i online konference


naši významní či stálí klienti

Kontaktuje nás