LIVE STREAM

Zajišťujeme živé přenosy v modulárním provedení z konferencí, kulturních či sportovních akcí včetně odbavení grafiky, opakovaných záběrů a pokročilého zvukového mixu. 

Kamery

Pracujeme s televizními kamerami značky JVC, kromě standardního studiového a ramenního setupu pro bezdrátové kamery používáme i PTZ kamery, které lze dobře schovat na scéně.

Režie

Disponujeme osmi vstupovou režií, která dokáže odbavit signál až ve 4K rozlišení. Nejvíce projektů na internet či do televize vyrábíme v 1080i nebo 720p.

Grafika

Náš vlastní grafický systém je schopný generovat v reálném čase titulky, které je možné animovat a napojit na standardní i atypické externí zdroje dat.

Replay

Naše replay pracoviště dokáže připravovat a odbavovat opakované záběry až ze 4 kamer a to ve velmi krátkém čase, což je důležité zejména u sportovních přenosů.

Playout

Playout systém nám umožňuje vkládat do vyráběného pořadu předtočené reportáže, upoutávky nebo reklamní spoty vás a vašich partnerů.

Zvuk

Důležitou složkou audiovizuálního díla je kvalitní zvuk. Náš audio řetězec sestává z různých typů mikrofonů, komentátorského stanoviště, signálových tras a digitálního mixážního pultu.

Realizovali jsme bezpočet přenosů

naši významní či stálí klienti

Kontaktuje nás